Razlog loše forme: Igrači mi se previše seksaju

Nogomet ostalo 25. velj 202016:59 > 17:07
sportklub

Jedan od najkontroverznijih osoba u svijetu nogometa je Gigi Becali, predsjednik bukureštanskog nogometnog kluba FCSB (bivše Steaue), a novom izjavom je ponovno privukao pozornost.

sportklub

Predsjednik FCSB-a poznat je po brojnim kontroverznim izjavama, a jedna od njih je kako ženama nije mjesto u nogometu.

Danas je opet našao razlog da izazove pažnju javnosti, ovaj put su mu žene krive na drugi način.

Moji igrači prečesto vode ljubav sa svojim djevojkama i zato ne igraju dobro. Pogledajte Dana Petrescua. Njegovi igrači se seksaju samo jednom tjedno. Sa svojim ženama se sastaju samo jednom tjedno”, pohvalio je trenera velikog rivala Cluja.

Steaua (FCSB) je 1986. osvojila naslov prvaka Europe i s 26 titula državnog prvaka najtrofejniji je rumunjski klub.