Novi igrač Reala u suzama: Neobjašnjiva emocija…

Nogomet ostalo 18. velj 202016:41 > 16:45
Manuel Velasquez / Stringer

Mladi Brazilac Reinier se predstavio navijačima Real Madrida na spektakularan način.

Reinier je danas predstavljen kao novi igrač Reala i mladi ofenzivni vezni, koji stiže iz Flamenga, imao je što poručiti pred novinarima.

“Već sam trenirao sa svojim suigračima, spreman sam igrati u nedjelju”, rekao je Reinier, koji će karijeru započeti u Castilli, dok ne dobije šansu kod Zinedinea Zidanea u prvom sastavu Madriđana.

U društvu sestara i roditelja je stigao na predstavljanje, mada se već neko vrijeme nalazi u Madridu.

“Meni je ovo jako sretan dan i sada ispunjavam san iz djetinjstva. Hvala mojoj obitelji koja je uvijek bila uz mene i uvijek sam govorio kako bi bilo nevjerojatno doći jednog dana u ovakav klub. Želim biti dio povijesti ovog kluba. Hala Madrid”, poručio je na španjolkom novi član kraljevske ‘obitelji’.

Kako se osjećao kada je saznao da ga želi jedan Real?

“Otac me nazvao i rekao mi da me želi Real. Neobjašnjiva emocija, počeo sam plakati, moj cimer je također bio vrlo sretan. U Brazilu jako dobro znamo što znači Real Madrid”.

S tribina stadiona Bernabeu pozdravilo ga je oko 500 navijača.