Bilić ispustio pobjedu u samoj završnici, na kraju remi

Nogomet ostalo 15. velj 202015:28 > 15:39
George Wood/Getty Images

Momčad Slavena Bilića West Bromwich Albion odigrao je neriješeno protiv Nottingham Forresta

Bili su vrlo blizu da pobjegnu devet bodova prednosti, barem nakratko, no West Bromwich Albion ipak je remizirao protiv Nottingham Forresta 2:2.

Dva puta je momčad Slavena Bilića imala vodstvo, ali nisu uspjeli stići do slavlja. Mrežu gostiju prvi je načeo Robinson u 37. minuti, Forrest je izjednačio osam minuta kasnije autogolom Bartleyja.

U 65. minuti WBA je ponovno poveo, ovaj put su oni poveli autogom Figuerieda. Izgledalo je kako će Bilić upisati pobjedu i pobjeći devet bodova prednosti (Leeds u ovom trenutnku igra protiv Bristol Cityja).

No, gostujući igrač Cash je imao druge planove i u samoj završnici susreta sjajno pogodio za remi. Imao je WBA priliku za pobjedu u doslovno zadnjoj sekundi, lopta je ušla u gol, ali je bilo zaleđe zbog čega nije priznat pogodak.

No, i ovako je zasad komotna situacija jer imaju sedam bodova prednosti, a momčad Marcela Bielse tek treba odigrati susret.