Rebić zaludio San Siro, Ronaldo iz penala za remi

Nogomet ostalo 13. velj 202022:05 > 22:08
Marco Luzzani, Getty Images

U prvoj polufinalnoj utakmici talijanskog kupa Rossoneri su na San Siru remizirali s Juventusom

Uzbudljivu utakmicu smo gledali na San Siru gdje je Milan remizirao s Juventusom 1:1. Sve je nekako bilo mlitavo do zadnjih pola sata kada je bilo vatreno.

Prvo je u 61.minuti Ante Rebić zabio za vodstvo Rossonera, sjajno je asistirao Castillejo za našeg napadača koji se sjajno snašao, a lopta se nekako ugurala u mrežu Gigija Buffona.

Samo četiri minute kasnije Rebić se opet ovaj put našao u glavnoj ulozi kada je u šesnaestercu rukom udario Juana Cuadrada, ali sudac na njegovu sreći nije svirao kazneni udarac.

Ipak, u 71. minuti kreću prve muke po Milanu kada je Theo Hernandez dobio drugi žuti karton nakon jednog nespretnog duela te ga isključio iz igre.

Stara dama je nakon toga bacila sve karte u napad, ali nikako nije mogla do pogotka. No, ipak u prvoj minuti sudačke nadoknade momčad iz Torina dolazi do vrijednog boda uoči odlučujučeg susreta u Torinu. Ronaldo je bio u prilici da zabije volejem, ali pogodio je Davidea Calabriju u ruku.

Oglasio se i VAR kojega je sudac Paolo Valeri provjerio te nakon toga pokazao na bijelu točku, a portugalski nogometaš bez problema je svladao Donnarummu.

Druga utakmica je na rasporedu 4. ožujka.