Igrači Uniteda pobjegli iz hotela zbog koronavirusa

Nogomet ostalo 13. velj 202013:08 > 13:12
Catherine Ivill, Getty Images Spor

Nogometaši Manchester Uniteda doslovno su pobjegli iz hotela na Marbelli nakon što su saznali da je tu prethodno boravio kineski klub Dalian Yifang.

Manchester United je pauzu u prvenstvu iskoristio za odlazak na mini-pripreme u Španjolsku, ali su odmah po dolasku odlučili promijeniti hotel zbog straha od koronavirusa.

Prije njih je u istom hotelu boravio kineski klub Dalian Yifang, kojeg predvodi legendarni Španjolac Rafael Benitez, a kada su to saznali, odlučeno je da traže drugu lokaciju.

Na kraju su također dobili itekako luksuzni hotel u kojem mogu biti mnogo mirniji, ali očigledno da veliki strah vlada među nogometašima i rukovodstvom kluba s Old Trafforda.

Zanimljivo je da njihovo posljednje pojačanje Odion Ighalo dolazi iz Kine. Njemu je zabranjeno da se pridruži ostatku ekipe u Španjolskoj i bit će zanimljivo vidjeti kakav će prema njemu biti odnos po povratku u Englesku.