Potvrđen senzacionalan transfer: Očekivali smo to…

Nogomet ostalo 12. velj 202023:37 > 23:41
Lars Baron/Getty Images

Engleski mediji objavili su danas da su Ajax i Chelsea postigli dogovor oko transfera Hakima Ziyecha koji će biti služben na kraju sezone.

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Ziyech je nastupima u prošloj sezoni skrenuo pažnju mnogih klubova, ali je iznenadio sve kada je odlučio ostati u Ajaxu. No, čini se da je Marokanac shvatio da je vrijeme za iskorak u karijeri, te je prihvatio ponudu Chelseaja.

Engleski mediji objavili su danas da su Chelsea i Ajax dogovorili transfer ovog 26-godišnjeg ofenzivca i da će se on na kraju ove sezone priključiti londonskom klubu.

Da se tu nešto događa potvrdio je i trener Ajaxa, Eric ten Hag.

“Ziyech u Chelseaju? Transfer se već spremao i očekivali smo da se dogodi. Očekivao sam ovo godinu ili dvije ranije i svaki put sam se čudio da je ostao. Sretni smo što će biti tu do kraja sezone”, rekao je Ten Hag.