12.02.2020 | 22.50 > 22:55

Bilićevi "ratnici" nezaustavljivo jurišaju prema PL

U 32. kolu engleskog Championshipa, West Bromwich Albion slavio je u gostima kod Readinga sa 2:1.

Bilić

Catherine Ivill - AMA/Getty Images

Bilić

Nogometaši Slavena Bilića su još jednom nakon preokreta došli do pobjede, ali apsolutno zasluženo.

Domaćini su poveli u 11. minuti s bijele točke, kada je zabio Puscas.

Ipak, nakon tog gola WBA je dominirao i došao do izjednačenja u 26. minuti, strijelac je bio Pereira.

Potpuni preokret dogodio se u 49. minuti kada je Bartley donio pobjedu Drozdovima.

Filip Krovinović igrao je do 69. minute, a upisao je asistenciju za pogodak.

WBA sada na vrhu ima šest bodoba više od drugoplasiranog Leedsa.