San Mames slavi Inakija Williamsa, Barcelona ispala!

David Ramos/Getty Images

U četvrtfinalu španjolskog Kupa kralja u istoj večeri su ispali Real Madrid i Barcelona

Šok za šokom! Tako bi se mogla opisati ova nogometna večer u španjolskom kupu. Nakon što je Real Madrid šokantno poražen na domaćem terenu od Sociedada 3:4, i Barcelona je ispala od Athletic Bilbaa pogotkom Inakija Williamsa u samoj završnici utakmice.

Nastavlja se Barcelonina agonija, momci Quiquea Setiena nikako da pronađu pravu formu, a kad tome dodate još i svađe u katalonskom velikanu, jasno je da je Barcelona u ozbiljnim problemima.

Klasičnu igru je igrala Barcelona, u dvoboju na San Mamesu je bila možda mrvicu bolja, imala je i posjed lopte (68%), ali dalje ide Bilbao.

Tako je heroj Bilbaa postao Williams koji je u 93. minuti zabio na asistenciju Ibaija. Hrvatski reprezentativac igrao je za Katalonce sve do 69. minute kada ga je zamijenio Arthur.

Tako će se u polufinalu Kupa Kralja sastati Granada i Mirandes, te baskijski okršaj između Athletica i Sociedada.