Sinjski dijamant napušta Olimpiju i odlazi u novi klub?

Bernd Müller/Bongarts/Getty Images

Hrvatski napadač Ante Vukušić igra sjajno u slovenskoj Olimpiji, što nije prošlo nezapaženo kod Steaue

Rumunjski mediji raspisali su se o Anti Vukušiću, sinjski dijamant je tražen roba po Rumunjskoj, odnosno navodno ga želi Steaua, klub koji je i dalje među velikanima rumunjske lige, a svojedobno je osvojio i Ligu prvaka 1986. godine.

Bivši napadač Hajduka vrijedi 600 tisuća eura, a rumunjskom klubu bi odlično došao obzirom da imaju samo jednog napadača Harlema Gnoherija, ali on je u posljednjoj godini ugovora.

Rumunji nagađaju da bi kontroverzni vlasnik Gigi Becali za njegove usluge trebao Olimpiji platiti najmanje milijun eura.

Vukušić trenutno igra u Olimpiji Ljubljani, a tamo igra u sjajnoj formi obzirom da je u 20 utakmica zabio 16 puta, a pet puta je i asistirao.