Mandžo se zasad ne snalazi u katarskoj avanturi

Dan Mullan/Getty Images

Hrvatski napadač Mario Mandžukić zasad ne prikazuje bajne igre za svoj novi klub Al Duhail

U Al Duhailu se od Marija Mandžukića ipak očekivalo više. Hrvatski napadač nije dobro startao u novoj avanturi u katarskom klubu.

U prvih pet utakmica za novi klub Mandžukić je postigao tek jedan gol, u polufinalu Kupa za pobjedu 2:0. Al Duhail je bio odličan, ali dolaskom Mandžukića stvari su se malo promijenile, u prva tri dvoboja u prvenstvu upisali su tek pet bodova.

Al Rayyan se s tih 1:0 protiv Al Duhaila u 14. kolu lideru primaknuo na samo dva boda zaostatka, a u prilog mu ne ide i što je zamijenjen nakon skoro 70 minuta igre.

Izgleda kako Mandžukić još nije u formi, treba mu što više i više utakmica kako bi uhvatio kontinuitet, ali za igrača koji će za godinu i pol dobiti 12 milijuna eura se ipak očekivalo više.

Za tjedan dana počinje azijska Liga prvaka, a u katarskoj momčadi žele napraviti što bolji rezultat, a zbog toga je i doveden Super Mario koji očito treba još vremena.