SK NEDJELJA: Spektakl na Anfieldu, Setienov debi

Laurence Griffiths/Getty Images

I ove nedjelje očekuje vas bogat program na kanalima Sportkluba

I ove nedjelje očekuje vas bogat program na kanalima Sportkluba, posebno engleski Premiership.

Od 14:30 sati na SK2 možete pogledati dvoboj između Ajaxa i Sparte Rotterdam. Počinje drugi dio sezone u Nizozemskoj, Kopljanici su prvi sa 44 boda, dok im je Alkmaar za petama sa tri boda manje. Ajax je slavio u dvije prijateljske utakmice, te se nada da taj niz može produžiti i u nastavku prvenstva.

Na SK1 od 15 sati Burnley na svojem Turf Mooru dočekuje trećeplasirani Leicester. Igrači Seana Dychea u lošoj su formi, u zadnja četiri prvenstvena ogleda su sve izgubili, dok s druge strane Lisice čekaju ovaj dvoboj nakon prošlotjednog kiksa kod puće protiv Southamptona i nema sumnje da danas idu na pobjedu kako bi se vratili na pobjedničke staze.

Nakon tog dvoboja ide brza odjava, jer nas čeka veliki derbi na Anfieldu gdje prvoplasirani Liverpool dočekuje Manchester United od 17:30 sati na SK1. Redsi su u strašnoj formi imaju 20 pobjeda, nijedan poraz i samo jedan neodlučen ishod i to upravo protiv Crvenih vragova kada su igrali na Old Traffordu u prvom dijelu sezone. Momčad Ole Gunnara Solskjaera je također polako počela hvatati konce, upisali su dvije pobjede, ali ovo danas je možda uvjerljivo najteži ispit za Rashforda i ekipu.

Večernji program nudi dvoboj između Barcelone i Granade na SK1 od 21 sat. Barcelona se vraća nakon poraza u Superkupu protiv Atletica, nema više Valverdea, što znači da će novi trener Quique Setien danas debitirati na Camp Nouu. Ipak, sve osim slavlja Katalonaca blo bi ravno iznenađenju jer se moraju probuditi, u zadnjih pet dvoboja, samo su jednom slavili.