Trener stavio veto na Vidin odlazak u Englesku!

Nogomet ostalo 17. sij 202010:42 > 10:48
sportklub

Iako je bio izvjestan odlazak hrvatskog reprezentativca i obrambenog igrača Bešiktaša, dolazi do iznenadnog obrata, ako je za vjerovati turskim medijima...

Isti, naime, pišu kako je trener istanbulskog prvoligaša inzistirao kod klupske uprave da se Vidu ipak ne proda u ovom prijelaznom roku.

Plan je bio prodajom našeg obrambenog igrača namaknuti 6-8 milijuna eura, koji bi puno značili trenutno petoplasiranoj momčadi prvenstva Turske, jer se klub opet nalazi u velikim financijskim problemima.

Piše se da bi se prodajom Vide znatno uštedilo na izdacima, s obzirom da naš igrač ima navodno čak 3 milijuna godišnje plaće u Istanbulu.

Međutim, Abdullah Avci stopirao je transfer, procijenivši da mu je Vida previše važan kotačić u momčadi za nastavak prvenstva, tako da je vrlo upitno što slijedi.

Za Vidu su, navodno, već bili vrlo zainteresirani Aston Villa, Newcastle i Sheffield, što bi našem braniču bila jedinstvena prilika da u najboljim godinama (30) i sam iskusi kako je to igrati u najpopularijoj ligi svijeta.