Epska proslava – jesu li ovime nadmašili Hajduk?

Nogomet ostalo 17. sij 20209:03 > 9:09

Poljski nogometni klub proslavio je 100-godišnjicu postojanja. Prizori koji dolaze iz Byalistoka ostavit će vas bez daha...

Ovako je to izgledalo prije koju večer:

Navijači Jagiellonije su povodom 100 godišnjice “rođenja” napravili bakljadu koja se protezala diljem grada. Bakljada je u izazvala veliku pažnju. Zanimljivo je da je odmah podsjetila na onu koju je Torcida prije 9 godina priredila svom Hajduku za njegovu 100-godišnjicu.

Split i Byalistok su slične veličine (300 tisuća stanovnika), možda se u tome krije ključ takvog entuzijazma. Osim toga u ovom poljskom klubu igraju dva Hrvata, Ivan Runje i Krševan Santini, a s klupe ih vodi bivši trener Dinama Ivajlo Petev.

Pitamo vas na kraju, tko je napravio spektakularniju bakljadu, Hajduk ili Jagiellonija?

Ovdje se prisjetite Hajdukove bakljade diljem cijelog grada Splita.