Getty Images/Gabriele Maltinti

15.01.2020 | 20.13

Rebiću napokon 90 minuta u pobjedi Milana

AC Milan

Milan je na svom terenu savladao SPAL sa 3:0 i plasirao se u četvrtfinale talijanskog Kupa.

Milan - Spal

Marco Luzzani, Getty Images Sport

Rossoneri su lagano došli do pobjede protiv SPAL-a i tako izborili plasman u četvrtfinale ovog natjecanja.

Piatek je odigrao sjajnu utakmicu i pokazao Zlatanu Ibrahimoviću da će biti velika konkurencija. Također, treba dodati da je hrvatski nogometaš Ante Rebić odigrao cijelu utakmicu za Milan.

Milan je odlično otvorio utakmicu i poveo već u 20. minuti kada je Bennacer pronašao Piateka, a on je pogodio za 1:0. U samom finišu prvog dijela Milan je došao i do drugog gola.

Ovaj put Piatek je asistirao, a sjajan gol postigao je Castillejo koji je dobio velike ovacije s tribina zbog svoje majstorije. Posao u ovom dvoboju riješen je u 66. minuti kada je Theo Hernandez postavio konačnih 3:0.