12.01.2020 | 22.34

Lukin 16. trofej u Real Madridu!

Real Madrid

Još jedan nevjerojatan pothvat za hrvatskog reprezentativca

Hrvatski nogometaš Luka Modrić osvojio je 16. trofej za Kraljevski klub. Real je nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca osvojio 11. titulu španjolskog Superkupa protiv Atletica.

U sjajnoj utakmici Luka je imao izniman doprinos u momčadi Zinedinea Zidanea, proigravao je, imao sjajna dodavanja, zapucao par puta prema golu Jana Oblaka...

U završnici drugog poluvremena Modrić je dobio i žuti karton.

U lutriji jedanaesteraca Luka je isto sudjelovao te je zabio, a osim njega uspješni su bili još i Carvajal, Ramos i Rodrygo. S druge strane je zabio samo Trippier, dok je Courtois 'skinuo' udarce Saula i Thomasa.

Luka je s Realom osvojio četiri Lige prvaka, četiri Svjetska klupska prvenstva, po tri europska i španjolska Superkupa, te po jedan Kup i prvenstvo.