Mandžo zabio prvijenac za novi klub!

Alex Livesey - FIFA/FIFA via Getty Images

Hrvatski napadač Mario Mandžukić zabio je prvi pogodak u drugome nastupu za katarski Al-Duhail

Hrvatski napadač Mario Mandžukić koji je ostvario transfer iz Juventusa u katarski Al-Duhail zabio je prvi pogodak za novi klub u svom drugom nastupu.

Super Mario je zaigrao u polufinalu Kupa protiv Al-Sailiye. U 59. minuti Mario je prvi gol zabio tako da je natrčao na jednu odbijenu loptu i pogodio za vodstvo svoje momčadi.

Na 2:0 povisio je Almoez 13 minuta kasnije, a tim rezultatom je i završio dvoboj.

Inače, prije šest dana Mandžukić je također zabio protiv SC Katara, no VAR mu je poništio gol zbog zaleđa njegovog suigrača Msaknija.

Osim toga, Mandžukić nije zabio još od sredine svibnja prošle godine, pa je ovim pogotkom u dresu novog kluba prekinuo golgeterski post.