Sucu iz VAR sobe za Božić – razbijeni prozori i petarde

Nogomet ostalo 26. pro 201913:24 > 13:29
Getty Images

Gazda kluba iz Pireja nakon susreta je potpisao priopćenje u kojem je naveo kako su suci oštetili njegov klub u više navrata, a navijači iz Olympiacosa otišli su ga posjetiti

Nakon 16 kola u Grčkoj je vodeći PAOK. Momčad iz Soluna ima dva boda više od Olympiakosa koji je proteklog vikenda odigrao 0:0 s Volosom. U tom je susretu bilo dosta kontroverzi, Olympiakosu je poništen i pogodak nakon intervencije VAR-a.

Gazda kluba iz Pireja nakon susreta je potpisao priopćenje u kojem je naveo kako su suci oštetili njegov klub u više navrata. Pristaše Olympiakosa na koncu su odlučili posjetiti kuću jednog od sudaca koji je bio u VAR sobi. Iako je vrijeme blagdana nisu mu otišli čestitati, već su mu razbili nekoliko prozora, a u kuću su mu bacali i petarde.

“Sudac koji je to doživio ima dvoje djece, obitelj mu je pod stresom. Potrebna nam je zaštita ili će iz vodstva lige morati pronaći druge suce za velike utakmice”, poručio je čelni čovjek sudačke organizacije Panagiotis Varouhas.