Mandžo će u Kataru zarađivati pravo bogatstvo!

Nogomet ostalo 23. pro 20198:56 > 9:00
Getty Images/Pier Marco Tacca

Mandžukićev novi klub trebao bi biti Al-Duhail, a bivši hrvatski reprezentativac već je snimljen u opremi novog kluba. Talijanski prvak dobit će pet i pol milijuna eura odštete.

Sve je jasnije da će Mandžukić nakon razočaravajuće polusezone u Juventusu napustiti Torino i karijeru nastaviti u Kataru.

Otkriveno je i koliko ćeMandžukić zarađivati u Kataru. U godinu i pol dana zaradit će 10,5 milijuna eura, odnosno godišnja plaća bit će mu sedam milijuna eura, milijun veća nego u Juventusu.

“Mario je u Kataru, riječ je o sjajnoj osobi i nogometašu. Drago nam je što smo ga imali posljednje četiri godine u našoj momčadi. Nadam se da je sad sretan i da će uživati u novom iskustvu”, rekao je Juventusov direktor Fabio Paratici.