Mandžo u opremi novog kluba: Sa čizme seli na istok!

Tullio M. Puglia/Getty Images

Prema neslužbenim informacijama, Mandžukić će danas dogovoriti suradnju i potpisati ugovor na dvije i pol ili godinu i pol dana.

Hrvatski napadač Mario Mandžukić na izlaznim vratima Juventusa, a ključni korak trebao bi se dogoditi upravo danas. Njegova karijera najvjerojatnije će se nastaviti u katarskom Al Duhailu.

Opće je poznato kako iskusni napadač nije u planovima Maurizija Sarrija i da će otići iz Juventusa ove zime, a posljednjih tjedana iz dana u dan se pisalo o tome gdje bi mogao nastaviti karijeru. Iako su se često spominjali Manchester United i Borussia Dortmund, čini se da se ‘Đilkoš’ odlučio za nešto egzotičniju nogometnu sredinu.

Na internetu se pojavila vijest kako je Mandžukić već stigao u Katar na liječnički pregled i prođe li sve u redu, Mario će postati novi član ovog katarskog kluba

Twitterom kruži i video na kojem se Mandžukić vidi u društvu čelnika katarskog kluba. Na snimci izgleda kao da je hrvatski napadač već u opremi novog kluba.

Podsjetimo, Mandžo je u Juventus stigao 2015. godine iz Atletico Madrida, a nastupao je i za Bayern Munchen, Wolsburg, Dinamo Zagreb, NK Zagreb, Marsoniju… Za reprezentaciju Hrvatske upisao je 89 nastupa i postigao 33 pogotka.