02.12.2019 | 23.00

Austin iz nepostojećeg penala ostavio Bilića na vrhu

U 19. kolu Championshipa West Bromwich Albion pobijedio je u gostima protiv Prestona s 0:1

U 19. kolu Championshipa, druge engleske nogometne lige, nogometaši West Bromwich Albiona pobijedili su protiv Prestona s 0:1 i na taj način se održali na vrhu prvenstvene ljestvice.

Iako je bilo teže od očekivanog, momčad Slavena Bilića je na samom kraju utakmice došla do kaznenog udarca iz kojeg je Charlie Austin doveo do WBA do važne pobjede, igrala se 89. minuta.

Svakako treba spomenuti da je jedanaesterac u najblažu ruku bio sumnjiva, a vrlo vjerojatno se radilo i o simuliranju.

Tako je na samom kraju dvoboja, uz jako puno sreće, Slaven Bilić sa svojom momčadi i dalje na čelu Championshipa s  42 boda, dva više od prvog pratitelja Leeds Uniteda.