Klopp: Baš ću ja davati savjete jednom Ancelottiju

Nogomet ostalo 26. stu 201915:19 > 15:19
Laurence Griffiths/Getty Images

Menadžer Liverpoola Jurgen Klopp smatra da unutarnja kriza neće utjecati na Napoli u dvoboju dva kluba u petom kolu Lige prvaka.

Aktualni prvak u četvrtak dočekuje talijanski klub. I jednom i drugom pobjeda bi osigurala plasman u sljedeću fazu.

“U istoj smo situaciji. Pokušat ćemo pobijediti, iz puno razloga to bi bilo dobro za nas. Očekujem da nam Napoli pruži snažan otpor. Riječ je o vrlo dobroj ekipi, koja možda i osjeća olakšanje što ne igra u Italiji u ovom trenutku”, rekao je Klopp.

Prethodnih dana pisalo se puno o krizi u Napoliju i sukobu između igrača i uprave. Upitan da li ima neki savjet za Carla Ancelottija, njemački stručnjak je odgovorio:

“Ako postoji jedan trener kojem nije potreban savjet, pogotovo od mene, to je onda Carlo. Nemam točno predstavu što se dogodilo, ali da sam igrač, napravio bih sve da ujedinim grupu”.