Podolski u 35. godini dolazi u Hajdukov bratski klub

Nogomet ostalo 20. stu 201918:38 > 18:40
Alexander Hassenstein, Getty Images

Podolski je rođeni Poljak i navijač je Gornika. U redove poljskog prvoligaša trebao bi doći u siječnju 2020. godine.

Bivši njemački reprezentativac i napadač Bayerna Lukas Podolski mogao bi se u 35. godini života vratiti igrati nogomet u Europu.

Podolski zadnje dvije godine igra u japanskom Vissel Kobeu, a želja mu je da karijeru završi na kontinentu na kojem je proveo najbolje dane igračke karijere.

Prema njemačkim medijima, Podolski bi mogao potpisati za poljskog prvoligaša Gornik Zabrze.

Gorik je inače bratski klub Hajduka. Poljaci i Splićani često organiziraju druženja i prijateljske utakmice, a navijači dijele isto ime – Torcida.