Promašio penal protiv PSG-a pa ga izbacili iz momčadi

Nogomet ostalo 9. stu 201911:13 > 11:20
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

PSG je u srijedu na svom terenu pobijedio Club Brugge sa 1:0 u utakmici četvrtog kola grupne faze Lige prvaka.

Catherine Ivill, Getty Images Spor

Parižani su teže od očekivanog uspjeli pobijediti Brugge sa 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je Mauro Icardi. No, belgijski klub mogao je do remija u 76. minuti utakmice kada su izborili penal.

Odgovornost je preuzeo Mbaye Diagne koji je promašio penal što je itekako naljutilo njegovog trenera Philippea Clementa. On je odlučio čak da kazni Diagnea jer on uopće nije trebao izvesti penal.

U ekipi Bruggea se zna tko izvodi penale, ali je Diagne prekršio to pravilo i to mu se žestoko vratilo. Zbog toga on neće igrati ovog vikenda u domaćem prvenstvu protiv Antwerpa.

“On se neće naći u konkurenciji za utakmicu protiv Antwerpa u nedjelju. Odlučit ću u sljedećim tjednima ili mjesecima hoće li se vraćati u momčad. Tu će sigurno biti i neka novčana kazna. Pravila kluba i ekipe se moraju poštovati. To je bila glupa greška i mora snositi posljedice za to”, rekao je Clement.