Tevez još jednom mijenja sredinu

Nogomet ostalo 31. lis 201919:45 > 19:52
Scott Halleran/Getty Images

Iskusni argentinski napadač Carlos Tevez prošao je mnoštvo kvalitetnih klubova, a čini se kako je vrijeme za novo preseljenje

Budućnost Carlosa Teveza u dresu Boce Juniorsa je pod znakom pitanja.

Tevezu ugovor s kultnim klubom iz Buenos Airesa istječe krajem prosinca i za sada nema naznaka da će mu biti ponuđen novi.

Početkom veljače  popularni Apache će napuniti 36 godina, ali bez obzira na to i dalje ima zainteresiranih klubova za njegov angažman.

Prema izvorima TNT Sporta za sada su najzagrijanija dva kluba. U rodnoj zemlji ga želi Velez Sarsfield, a svojim navijačima ga želi pokloniti i urugvajski Penarol.

Tevez je profesionalnu karijeru počeo u Boci prije 18 godina, nakon toga su uslijedili transferi u Corinthians, West Ham, Manchester United, Manchester City i Juventus.

Drugi put se u Bocu vratio sredinom 2015. godine, imao je avanturu i u kineskoj ekipi SH Shenhua, a trenutni angažman u matičnom klubu mu je počeo u siječnju 2018. godine.