27.10.2019 | 20.12

Vida vodio Bešiktaš do pobjede u velikom derbiju

Galatasaray Istanbul

Nogometaši Bešiktaša pobijedili su danas u velikom turskom derbiju Galatasaray sa 1:0.

Domagoj Vida

Kevin C. Cox, Getty Images Sport

Bila je ovo utakmica 9. kola turske Superlige između dva velikana koja su jako loše krenula u novu sezonu.

Nakon ovog susreta u krizi će ostati samo jedna a to je Galatasaray koji je položio oružje na Vodafone Parku. Jedini gol na utakmici postigao je Nayir i to u 69. minuti.

Domagoj Vida odlično je odradio 90 minuta i gospodario svojom obranom protiv odličnih napadača Galatasaraya.

Bešiktaš je sada na 8. poziciji sa 12 osvojenih bodova, dok je Galata s bodom više mjesto iznad današnjeg protivnika.

Galata u sljedećem kolu igra kod kuće protiv Rizespora, dok će Bešiktaš u goste Antalyasporu.