Igrama zaslužio da se tribina nazove po njemu

Nogomet ostalo 25. lis 201911:14 > 11:17
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Sjajni nastupi Mislava Oršića ove sezone ne ostaju nezapaženi nigdje, pa tako ni u klubu u kojem je napravio svoje prve nogometne korake

Mislav Oršić ove sezone igra nogomet života, a posebno su blistava izdanja 26-godišnjaka u utakmicama Lige prvaka.

Zbog svega toga NK Kustošija došla je na ideju nazvati jednu tribinu svog stadiona po Oršiću. Ideja je to predsjednika kluba Vladimira Babića koji je, kao i ostali članovi kluba, osjetio veliki ponos što je Oršić postigao ovo što jest.

Naime, Milsav je ponikao u Kustošiji i ovakav njegov uspjeh veseli sve koji su u i oko kluba, pa je iz toga i proizašla ova ideja.
Oršić je čuo za ovu ideju i čini mu se simpatičnom, iako malo možda pretjeranom.

‘Baš nikad nisam razmišljao o ovakvoj ideji, ali zašto ne? Nasmijala me ta ideja, ali sigurno da je da bi mi to bila velika čast. Drago mi je što me u Kustošiji i dalje tako cijene’ – rekao je Mislav Oršić za 24 sata.

S druge strane, Vladimir Babić čeka samo njegov pristanak.

‘Budite sigurni, to ćemo učiniti, a treba nam samo dozvola Mislava Oršića ili njegova oca i odmah krećemo u realizaciju tog projekta’ – rekao je predsjednik Kustošije.

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images