CR7: Rekordi love mene, ne ja njih

Nogomet ostalo 15. lis 201911:17 > 11:21
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Ronaldo je zabio gol u porazu Portugala od Ukrajine 2:1. Nevjerojatni Portugalac je došao do brojke od 700 golova u dresu klubova i reprezentacije.

Nakon utakmice Ronaldo je govorio da ne razmišlja previše o rekordima, te da oni jednostavno sami dolaze njegovim odličnim igrama. CR je već 15 godina na velikoj sceni i ono što je postigao je zaista nevjerojatno.

Povezano

“Ne može baš svako dostići ovo. Hvala mojim suigračima, kolegama i trenerima koji su mi pomogli da postanem ovakav igrač. Razočaran sam što sinoć nismo pobijedili, ali sam ponosan na ekipu. Koliko imam rekorda? Zaista ne znam. Uživam u momentu i hvala svima koji su mi pomogli. Rekordi dolaze sami i nije da ih baš ‘ganjam’. Oni nekako traže mene i bez ikakvog opterećenja dođem do njih“, rekao je Ronaldo.

Ronaldo je u dosadašnjoj karijeri za klubove i reprezentaciju odigrao 974 utakmice i uspio je postići nevjerojatnih 700 golova i upisati još 219 asistencija.