Poljaci na Euru, Kek sve dalje od prvenstva

Poljska je pobjedom 2:0 protiv Sjeverne Makedonije osigurala nastup na Euru.

Arkadijuš Milik

Alex Livesey, Getty Images Sport

Poljska je pobjedu protiv Sjeverne Makedonije osigurala golovima Frankowskog u 74. i Milika u 80. minuti.

Veliki korak iz te skupine prema Euru napravila je i Austrija pobjedom 1:0 u Sloveniji. Jedini gol na utakmici zabio je Posch u 21. minuti.

Poljska je prva s 19 bodova, Austrija ima 18, Sjeverna Makedonija i Slovenija po 11, Izrael osam, a Latvija je na nuli.

U skupini C Njemačka je kao gost slavila kod Estonije 3:0, iako je od 14. minute igrala s igračem manje nakon crvenog Canu.

Gundogan s dva gola i Werner s jednim u nastavku osigurali su tri boda Elfu.

Nizozemska i Njemačka imaju 15 bodova, Sjeverna Irska 12, Bjelorusija četiri, Estonija jedan.