Prekid utakmice zbog albanskih zastava, ušli i navijači

Prijateljski meč između Brescie i Vojvodine prekinut je nakon upada grupe albanskih navijača na teren i sličnog odgovora navijača Voše. Nenad Lalatović dobio crveni karton.

Lalatović

FK Partizan

Lalatović

U subotu su prijateljsku utakmicu trebali odigrati Brescia i Vojvodina, ali nisu.

Počelo je crvenim kartonom koji je nakon pola sata utakmice, zbog prigovoru sudcu, dobio Nenad Lalatović koji je utakmicu nastavio pratiti s tribina.

Brescia je za samo 13. minuta povela sa 2:0, a u finišu prvog poluvreman na 2:1 smanjio je Ognjen Đuričin.

Ipak, meč nije završen. U jednom trenutku, iza žičane ograde stadiona na kome nije bilo policije i osiguranja, pojavila se grupa albanskih navijača koja je pokušala i uspjela isprovocirati nekolicinu navijača Vojvodine zastavama svoje zemlje i uvredama na račun igrača Vojvodine.

Navijači Vojvodine utračali su na teren, a do ozbiljnijeg kontakta i sukoba nije došlo, između ostalog, zahvaljujući i reakciji Lalatovića.

Strasti su se smirile, ali susret nije nastavljen.

You Tube

Hrvatski navijači okupirali Cardiff, sve je u kockicama

Večeras od 20:45 sati Hrvatska u Cardiffu igra protiv Walesa dvoboj koji "Vatrene" može odvesti na Europsko prvenstvo.

Prvi veći incidenti: Napadnuti mađarski navijači

Uoči sutrašnje utakmice između Hrvatske i Mađarske danas je došlo do prvih incidenata u Splitu, napadnuti su mađarski navijači.

Velšani bi i volontirali da uđu na utakmicu s Vatrenima

Prodano je 17.447 ulaznica, od čega je Velšanima otišlo 1650. No u Osijek dolazi više od 2000 gostiju bez ulaznica, a rezervirali su sve dostupne krevete u Osijeku i u Baranji.

Zašto City slavi uz pjesmu nastalu u Liverpoolu?!

Manchester City četvrti put u posljednjih osam godina postao je prvak Engleske, a veliko slavlje na stadionu Amex u Brightonu sa svojim brojnim navijačima igrači plavih proslavili su uz poznatu melodiju...