Za Mourinha je samo jedan igrač nedodirljiv!

Nogomet ostalo 12. lis 20199:10 > 9:13
Clive Rose, Getty Images Sport

Tijekom trenerske karijere Jose Mourinho je promijenio dosta klubova, trenirao je vrhunske igrače, no jedan je nedodirljiv.

Getty Images/Clive Rose

Dok se iz dana u dan naveliko nagađa u budućem Mourinhovom klubu, mediji su portugalskog trenera u međuvremenu stavili pred jedan nezahvalan zadatak.

Naime, Mouriho je morao izabrati najboljeg nogometaša kojeg je ikada vidio. Samo jednoga.

“Messi, Cristiano Ronaldo, Ronaldo Il Fenomeno… Sve su to bili vrhunski igrači, koji su na vrhuncu svakog dana u periodu od 15 godina, ali ako bih morao nekoga izdvojiti po talentu i vještinama, onda bi to bio ‘pravi’ Ronaldo“, otvoreno je kazao Mourinho, pa potom dodao:

Catherine Ivill, Getty Images Sport

“Da je najbolji igrač shvatio sam kad je bio u Barceloni pod vodstvom Bobbyja Robsona. Ozljede su ga malo usporile, njegova karijera je mogla biti još impresivnija, ali talent njegov je bio impresivan”, istaknuo je ‘The Special One’.

U vremenu kada je Ronaldo bio u Barceloni, u katalonskom klubu Mourinho je radio kao pomoćni trener.