10.10.2019 | 21.40

Olmo kao kapetan na poziciji na kojoj inače ne igra

Dani Olmo kao 55 minuta odigrao je u remiju 1:1 mladih reprezentacija Španjolske i Njemačke.

Dani Olmo

Giuseppe Bellini/Getty Images

Dani Olmo

Mlade reprezentacije Furije i Elfa su u Cordobi odigrale 1:1.

Domaćin je poveo preko Garcije u 10. minuti, da bi Nijemci izjednačili preko Schlotterbecka u 32. minuti.

Dani Olmo igrao je do 55. minute kao kapetan i to na poziciji lažne devetke.

Pojedini španjolski navijači na Twitteru su već za vrijeme utakmice pokrenuli raspravu je li je igrač Dinama prerastao U21 reprezentaciju