10.10.2019 | 16.23

Brazil u jakom sastavu remizirao sa Senegalom

Nogometaši Brazila i Senegala remizirali su 1:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj u Singapuru.

Roberto Firmino

Buda Mendes/Getty Images

Brazil je poveo nakon samo devet minuta igre kada Gabriel Jesus dobro proigrao Roberta Firmina koji je izbio sam pred golmana Senegala, a onda rutinski je doveo Selecao u prednost 1:0.

Do kraja poluvremena nije bilo ozbiljnijih prilika, iako je u 40. minutu mogao biti penal za Senegal jer je jedan Brazilac igrao rukom u kaznenom prostoru. Penal je Senegal dobio u 45. minutu kada je Marquinhos srušio Sadija Manea. Siguran s bijee tačke je bio igrač Bristol Cityja Famara Diedhiou.

U drugom poluvremenu nije bilo ozbiljnijih prilika, te se rezultat nije mijenjao.