U Srbiji sudac pokazao crveni karton svom pomoćniku

Nogomet ostalo 4. lis 201918:45 > 19:00
Warren Little, Getty Images Sport

Svašta smo vidjeli na raznim terenima ne samo u Srbiji već i širom svijeta, ali, već drugi put u Srbiji vidjeli smo kako sudac pokazuje crveni karton pomoćniku.

U Velikom Orašju, na utakmici šestog kola Druge kadetske lige između Mladog borca i Rudara iz Stamnice. Pobedili su gosti 2:1 uz propušten penal

I ništa tu ne bi bilo ni čudno ni neobično, ali priča koju u petak donosi “Sportski žurnal” zausta je za rubriku “vjerovali ili ne”. Glavni sudac pokazao je crveni karton svom pomoćniku!

Utakmica o kojoj će, sasvim smo sigurni, u nekom trenutku pričati svi redom, sudili su Predrag Kotorčević iz Velike Plane kao glavni sudac i Marko Milutinović i Danijel Militinović oba iz Smederevske Planke. Postoji i napomena da dvojica pomoćnika nisu u srodstvu. Vidjet ćete u nastavku teksta zašto je to važno.

Detalj koji je obilježio susret dogodio se u 72. minuti. Glavni sudac Kotorčević pokazao je u tom trenutku crveni karton svom pomoćniku Danijelu Milutinoviću koji je nakon kraće rasprave s glavnim napustio teren.

I tu nije bio kraj. Marko Milutinović je nakon toga otišao kod delegata Hadžića i, solidirajućii se sa svojim kolegom, napustio teren. Smatrao je da su razlozi za crveni karton osobne prirode i nije dalje želio suditi.

Kotorčević je utakmicu do kraja sudio sam.