Mourinho zbog Reala odbio ponude europskih velikana

Nogomet ostalo 27. ruj 201921:02 > 21:04
Alex Livesey, Getty Images Sport

Portugalski trener Jose Mourinho odlučan je da se vrati u Real Madrid koji sada vodi Zinedine Zidane, prenosi Goal.com.

Alex Livesey, Getty Images Sport

Između svibnja i rujna, Mourinho je odbio ponude Monaca, Milana, Lillea i Wolsburga. U to vrijeme 56-godišnji trener je pratio situaciju i u PSG-u, Torinu i Bayernu, navodi isti izvor.

Prije toga, trofejni Portugalac je bio otvoren i za posao u londonskom Tottenhamu jer se vjerovalo da će Real Madrid nakon otkaza Santijagu Solarija pozvati Mauricia Pochetinna na mjesto glavnog trenera, ali na kraju je Kraljevski klub izabrao Zidanea.

Mourinho je bio u Real Madridu od 2010. do 2013, a posljednji klub u kojem je radio bio je Manchester United, koji mu je u prosincu prošle godine uručio otkaz.