Za postizanje pogodaka morate samo biti kao…

Nogomet ostalo 16. ruj 201917:05 > 17:13
Katharine Lotze/Getty Images

Zlatan Ibrahimović briljirao je u 7:2 pobjedi LA Galaxyja nad Sporting Kansas Cityjem, a onda i razgovarao u svom stilu

Fantastičnu utakmicu je odigrao Zlatan Ibrahimović koji je postigao hat-trick i tako došao na samo dva gola zaostatka za Carlosom Velom na listi strijelaca.

Šveđanin je govorio nakon visoke pobjede i svoje sjajne igre i novinarima objasnio kako je postizanje golova zapravo jako lagana stvar.

‘Postizanje golova je jednostavno. Morate biti poput Zlatana i to dolazi’, rekao je 37-godišnjak.

‘Nastojim pomoći ekipi na najbolji način, a to je postizanjem golova. Zabio sam i moram nastaviti dalje. Moram pomoći svojoj momčadi na najbolji način, a to je postizanje golova i olakšavanje svima.’

‘Ovo je odličan rezultat, bila je to dobra utakmica’, rekao je Ibrahimović.

‘Rezultat govori nešto drugo, ali prvo poluvrijeme je bilo vrlo izjednačeno. Igrali smo protiv dobre ekipe koja igra dobar nogomet. U drugom poluvremenu smo bili jači i kada smo dobili prilike zabijali smo, tako da je bila razlika.’

‘Dobro je, preostaje nam još četiri utakmice. Da pobijedimo, dobijemo samopouzdanje, čak i da postignemo mnogo golova zbog gol-razlike. Svi su napravili dobar posao, iako smo bili pomalo umorni na kraju, ali dobro smo odradili posao.”, zaključio je Ibrahimović.