Hat-trick Martineza za 22 min., Peru srušio niz Brazila

Bruna Prado, Getty Images Sport

Argentina je s uvjerljivih 4:0 pobijedila Meksiko, a briljirao je Lautaro Martinez, dok je Peru u Los Angelesu prekinuo niz Brazila od 17 utakmica bez poraza.

Nogometaši Argentine slavili su u prijateljskoj utakmici protiv Meksika 4:0, a dvoboj je obilježio Lautaro Martinez koji je postigao hat-trick.

Četvrti gol za Argentinu postigao je Paredes iz penala. Svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu.

Martinez je postao prvi igrač Argentine koji je u dvoboju s Meksikom postigao hat-trick još od 1930. godine kada je to izveo Guilermo Stabile.

Martinezu su za hat-trick bile potrebne samo 22 minute, a u13 nastupa za Argentinu postigao je već devet golova.

Peru je u Los Angelesu golom Abrama u 85. minuti srušio Brazil i tako prekinuo niz Selecaa od 17 utakmica bez poraza.

SAD i Urugvaj su u St. Louisu odigrali 1:1. Rodriguez je zabio za goste u 50., Morris postavio konačan rezultat u 79.

Honduras je s 2:1 bio bolji od Čilea, a Kolumbija i Venezuela su odigrali utakmicu bez golova.