10.09.2019 | 21.34 > 21:39

Olmo briljirao i s dva pogotka odveo Furiju do pobjede

Mlada španjolska nogometna reprezentacija savladala je Crnu Goru sa 2:0, u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo, a oba pogotka je postigao nogometaš Dinama Dani Olmo.

Dani Olmo

Giuseppe Bellini/Getty Images

Dani Olmo

Olmo je oba pogotka zabio unutar deset minuta.

Prvo je u trećoj minuti iskoristio pogrešku crnogorske obrane i zabio za vodstvo, a onda je šest minuta kasnije zabio predivan gol i postavio konačan rezultat.

Olmo briljira u dresu mlade reprezentacije sada već u kontinuitetu, zabio je 6 golova u posljednjih 6 utakmica i pitanje je samo vremena kada će dobiti poziv i u A reprezentaciju.