Tvorac čuda iz Amsterdama riješio pitanje budućnosti

Nizozemska 20. lip 201914:18 > 14:18
Laurence Griffiths Getty Images Sport

Erik ten Hag ostat će trener Ajaxa, nakon što je u četvrtak priopćeno da je produžio ugovor do 30. lipnja 2022. godine.

U sezoni iza nas Ten Hag je vodio amsterdamski klub do polufinala Lige prvaka i dvostruke krune u Nizozemskoj.

– Jako sam zadovoljan. Iza nas je fantastična godina, nadam se da ćemo uspjeti to nadmašiti, pomoći klubu da nastavi dalje. Rezultati koje smo ostvarili su bili iznad očekivanja, tako da nas čeka vražji posao. No, znamo koji su naši ciljevi – kazao je 49-godišnji stručnjak.

– Jako sam sretan što smo obnovili saradnju, jer je ona vrhunska na svim nivoima kluba. Ajaxov stil nogometa mi odgovara, kao i moja filozofija Ajaxu. Drago mi je što smo tako dobro povezani.

Prethodni Ten Hagov ugovor s Ajaxom vrijedio je do 2020. godine i nije sadržavao otkupnu klauzulu.