Srušio snove klubu koji će voditi od ljeta

Nizozemska 22. svi 201922:45 > 22:49
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

De Graafschap je osigurao finale doigravanja, no i tako srušio snove svog trenera Henka de Jonga da će sljedeće sezone voditi prvoligaša.

Henk de Jong od sljedeće sezone vodit će drugoligaša, jasno je to nakon što je njegov De Graafschap danas u uzvratnoj utakmici s 2:0 pobijedio Cambuur i osigurao finale doigravanja za opstanak za prvu nizozemsku ligu.

Naime, ovaj trener je još ranije dogovorio da će na kraju sezone klupu De Graafschapa zamijeniti onom Cambuura.

Danas je tako srušio snove budućih poslodavaca da će to biti u prvoj ligi, već ga čeka borba u drugoj ligi.

No, prije toga s De Graafschapom ga čekaju još dvije utakmice u kojima svoj još uvijek aktualni klub može ostaviti u društvu najboljih.