Ajax potvrdio: Pet velikana želi Ziyecha

Nizozemska 17. svi 201920:42 > 20:47
David Ramos/Getty Images

Žele ga redom: Manchester United, Arsenal, Liverpool, Bayern i Borussia Dortmund.

Još nekoliko dana će trajati slavlje Ajaxovih navijača, neki igrači su već na odmoru, neki imaju obveze u reprezentacijama. No, prvo sljedeće pitanje kada je o Ajaxu riječ je tko će ostati u Amsterdamu. U redovima polufinaliste Lige prvaka ima nekoliko igrača za koje se zanimaju i najveći svjetski klubovi.  Jedan od njih je Hakim Ziyech.

Dvadesetšestogodišnjak je postigao 21 pogodak uz 24 asistencije, a na Johan Cruyff Areni mnogi skauti velikana su ga pratili posljednjih tjedana. Žele ga redom: Manchester United, Arsenal, Liverpool, Bayern i Borussia Dortmund.

Bayern je navodno već ostvario kontakte s njegovim predstavnicima i u Minhenu ga vide kao potencijalnu zamjenu za Arjena Robbena.