18.10.2020 | 14.35

Dinamovom suparniku Sparta ipak prejaka

Prvi suparnik zagrebačkog Dinama u skupini Europske lige, Feyenoord odigrao je 1-1 u gradskom derbiju protiv Sparte Rotterdam u susretu petog kola nizozemskog prvenstva.

Domaćin je poveo u 44. minuti golom Ridgeciana Hapsa u 44. minuti, a izjednačio je Lennart Thy iz kaznenog udarca u 52. minuti.

Feyenoord nakon pet kola vodi na ljestvici sa 11 bodova koliko ima i Twente, no momčad iz Rotterdama ima bolju razliku pogodaka.

Slijede PSV i Heerenveen sa po 10 bodova, uz utakmicu manje, dok Ajax ima devet bodova, također i susret manje. Sparta je na 17. mjestu sa svega dva boda.

Susret između Dinama i Feyenorda je u četvrtak na stadionu Maksimir.