Neumorni Robin Van Persie se vraća u Feyenoord!

Nizozemska 6. ožu 202016:00 > 16:02
Gett Images

Van Persie je krajem sezone 2018./19. objesio kopačke o klin, a sada će se okušati u nešto drukčijoj ulozi

Umirovljeni nizozemski nogometaš robin Van Persie, bivša zvijezda Arsenala i Manchester Uniteda, vratio se u svoj matični klub

Van Persie je krajem sezone 2018./19. objesio kopačke o klin, međutim danas kada je u mirovini odlučio se okušati u novoj ulozi, i to u svom Feyenoordu.

Nizozemski mediji prenijeli su vijest kako je Van Persie na poziv Dicka Advocaata prihvatio da se vrati u matični klub, gdje će raditi na treninzima s napadačima.

“Zamislili smo da Van Persie radi sa napadačima jednom tjedno”, kazao je Advocaat na konferenciji za medije.

Posebno će biti zadužen za Roberta Bozenika. U pitanju je 20-godišnji Slovak koji je za četiri milijuna eura stigao iz Žiline. U njemu vide veliki potencijal koji bi Van Persie trebao izvući na vidjelo.