06.12.2019 | 22.59 > 23:07

Šok za Ajax, prvi put izgubili kući nakon dvije godine!

Senzacija na Johan Cruyff Areni, Willem II je s 2:0 slavio protiv Ajaxa

Veliki šok dogodio se za nogometaše Ajaxa u domaćem prvenstvu s obzirom da su prvi put izgubili kući nakon dvije godine, točnije to im se nije dogodilo još od 5. studenoga 2017. Bolji je bio Willem II sa 0:2.

Očekivano, Ajax je bio dominantan tijekom cijelog susreta, no Tadić i ekipa nisu iskoristili svoje šanse kao što je njihov protivnik.

Goste je u vodstvo na Johan Cruyff Areni doveo Tresor iz kaznenog udarca u 42. minuti, a točku na i stavio je Dankerlui u 78. minuti.

No, to neće previše naštetiti Ajaxu s obzirom da su i dalje prvi u nizozemskom prvenstvu sa 41, šest bodova više od drugog AZ Alkmaara.