Danas na SK: Real i Barca, počinje i FA kup

Najava 4. sij 202010:01 > 10:18
Getty Image/ Gonzalo Arroyo Moreno

I ove subote očekuje vas bogat program na kanalima Sportkluba

I ove subote vas očekuje bogat program na kanalima Sportkluba.

Već od 13:30 startamo s FA kupom koji će potrajati sve do iza 20 sati, naravno tu je i španjolsko prvenstvo, ali i francuski kup.

Od 15 sati na SK3 možete pogledati dvoboj francuskog kupa između Monaca i Reimsa. Na klupi kluba iz Kneževine će danas debitirati bivši španjolski izbornik Roberto Moreno, nakon iznenađujućeg rastanka sa Leonardom Jardimom. Oba kluba su u zadnje vrijeme u dobroj formi te za sve one koji vole pogledati francuski nogomet, vjerujemo da će uživati.

Od 16 sati kreće većina utakmica FA kupa, ali i zanimljiv dvoboj u predgrađu Madrida gdje Getafe dočekuje Real, a taj susret je na kanalu SK2. Kraljevi imaju problema s ozljedama, ali i rezultatima s obzirom da su već upisali tri remija u nizu. S druge strane Getafe igra sjajno, u zadnjih pet utakmica upisali su četiri pobjede te jedan poraz, koji je došao u zadnjem kolu protiv Villareala.

SK1 od 18:30 sati nudi poslasticu, odnosno najzanimljiviju utakmicu FA kupa danas, susret između Wolverhamptona i Manchester Uniteda. Obje momčadi igraju toplo-hladno, Wolvesi traže povratak pobjedama nakon dva uzastopna poraza, dok Crveni vragovi žele isprati gorak okus nakon poraza na Emiratesu od Arsenala.

Odmah iza njih, također na SK1 od 21 sat derbi Katalonije, odnosno Espanyol protiv Barcelone. Zadnji protiv prvog, Espanyjolu je došao novi trener Abelardo koji će pokušati spasiti klub od ispadanja, ali budimo realni, bit će to zaista težak ispit za njih, obzirom da je Barcelona od već spomenutog domaćina izgubila samo dva puta u zadnje 24 utakmice u svim natjecanjima.