Hajduk demantirao neistinu o utakmici Vatrenih u Splitu

Hrvatska 27. kol 201920:17 > 20:22
sportklub

Hajduk je danas demantirao jednu važnu informaciju koja se pojavila u internetskom medijskom prostoru, riječ o napisu portala Net.hr po kojemu je predstavnik Hajduka bio na sastanku na Poljudu kada je odlučeno da će Hrvatska protiv Mađarske igrati na tom stadionu.

Reakciju objavljenu na društvenoj mreži Facebook prenosimo u cijelosti:

“Na internetskom portalu Net.hr objavljena je danas neistinita informacija koju potpisuje autor Bruno Herljević, a koja se odnosi na navodno sudjelovanje predstavnika HNK Hajduk na nedavnom sastanku koji je na Poljudu održan u okviru organizacije utakmice Hrvatska – Mađarska. Pod naslovom “TORCIDI SE OVO NEĆE SVIDJETI: Doznajemo – Hajduk ipak bio na tajnom sastanku s HNS-om, akcija ‘Vatreni na Poljudu’ bliži se kraju”, autor Herljević naveo je i citat u kojem tvrdi da je na spomenutom sastanku bio i klupski povjerenik za sigurnost u Hajduku, što ne odgovara istini.

S obzirom na to da se radi o neistinitoj informaciji kojoj je cilj diskreditacija HNK Hajduk, osobito u očima svojih navijača, Klub će u najkraćem roku poduzeti sve pravne korake za zaštitu svojih prava”, napisali su iz Hajduka.