Lokosi iskoristili prekid utakmice i pobijedili Inter

Hrvatska 25. kol 201917:05 > 17:08
EuroFootball/Getty Images

Nogometaši Lokomotive u susretu su 6. kola Prve HNL kao gosti svladali Inter u Zaprešić sa 2-1 (1-0).

Susret u Zaprešiću u nedjelju je nastavljen od 39. minute, odnosno od trenutka kada je u subotu navečer bio prekinut zbog nestanka električne energije.

Povezano

Lokomotiva je povela malo nakon što je dvoboj nastavljen preciznim udarcem Kastratija koji je s vrha kaznenog prostora pogodio sam donji desni kut nemoćnog Freliha.

Sredinom nastavka Inter je uspio poravnati kada je Mamut najbrže reagirao na odbijenu loptu nakon što je Grbić obranio udarac Coneva, ali tih 1-1 vrijedilo je samo tri minute. U 71. minuti Kastrati je prihvatio jedno okomito dodavanje u kaznenom prostoru domaćih, a njegov udarac je na putu prema vratima pogodio u prsa mladog domaćeg stopera Soldu te je lopta završila mreži.

Iako su u samoj završnici ostali s igračem manje, u 88. minuti je zbog drugog žutog kartona isključen Marković, gosti su uspjeli sačuvati pobjedu kojim su stigli na šesto mjesto sa sedam bodova, koliko imaju i peta Gorica i sedmi Slaven Belupo, dok je Inter posljednji s dva boda, jednim manje od devetog Varaždina.

Na stadionu ŠRC Zaprešić sudio je Zebec iz Varaždina.