Otac otkrio koliko Dinamo stvarno traži za Olma!

Hrvatska 21. kol 201912:12 > 12:13
Alessandro Sabattini/Getty Images

Saga o odlasku nadarenog i već ostvarenog mladog španjolskog nogometaša traje već neko vrijeme, a čini se da neće skoro završiti...

Naime, Olmov otac Miguel u razgovoru za talijanske medije otkrio je koliko Dinamo zaista traži od klubova zainteresiranih za otkup nogometnih usluga njegova sina.

Riječ je, prema njegovim navodima, o čak 40 milijuna eura, a najviše što je dosad zagrebački klub dobio na stol je bilo 28, koliko su ponudili Bayern i Everton.

Nedavno je Dinamo objavio kako nema namjeru prodati 21-godišnjeg Španjolca prije završetka kvalifikacija za Ligu prvaka, pohvalivši se usput kako su do te odluke došli nakon izračuna da im izgledi za dohvaćanje bogatog Uefinog kolača rastu više nego što bi im se kompenziralo od prodaje Olma.

O toj odluci sada se može raspravljati u svjetlu novih informacija koje je ponudio Miguel Olmo, pod uvjetom da su istinite.