Di Marzio: Dinamo želi dovesti bivšeg napadača Barce

Hrvatska 20. kol 201913:51 > 14:06
(Photo by Buda Mendes/Getty Images)

35- godišnji Argentinac Maxi Lopez bivši je napadač Barcelone, Milana i još mnogo klubova.

Gianluca Di Marzio, jedan od najpouzdanijih talijanskih sportskih novinara, piše da je Dinamo zainteresiran za Maxija Lopeza, 35-godišnjeg argentinskog napadača koji je slobodan igrač od proljeća, kada mu je istekao ugovor s Vascom de Gamom.

Uz Dinamo, za Maxija Lopeza zainteresiran je i talijanski drugoligaš Crotone piše Di Marzio.

Ovo je vrlo zanimljiva vijest s obzirom da je Maxi Lopez pred zalaskom karijere, ali očito i u 36. godini može još dosta ponuditi.

Lopez je uz Barcelonu, igrao i za Milan te mnogo ostalih klubova. Često je imao problema sa stvarima koje se nisu ticale nogometa, ali talent i njegovo znanje nikad nisu bili upitni.

Naravno da s rezervom trebamo uzeti ovu informaciju, ali poznavajući Di Marzia i njegove izbore – sve je moguće.