Slaven na krilima Krstanovića upisao novu pobjedu

Hrvatska 17. kol 201922:56 > 22:59
nk slaven belupo

U drugoj utakmici subotnjeg programa Prve HNL odigranoj u Puli nogometaši Slaven Belupa pobijedili su domaću Istru 1961 sa 3-2 (2-2).

Vodeći pogodak za Koprivničane postigao je Ivan Krstanović u 12. minuti. Samo tri minute poslije Šime Gržan je izjednačio iz kaznenog udarca, a u 35. minuti je Istra 1961 povela golom Obenga Regana. Krstanović je svojim drugim pogotkom u 42. minuti izjednačio na 2-2. Drugo vodstvo na utakmici i pobjedu Koprivničanima donio je David Puclin u 60. minuti.

Na ljestvici vodi Dinamo s 13 bodova iz pet nastupa. Po devet bodova imaju drugoplasirani Hajduk i trećeplasirana Rijeka uz utakmicu manje, dok su četvrta Gorica i peti Osijek osvojili po sedam bodova. Šestoplasirana Istra 1961 i sedmi Slaven Belupo imaju po šest bodova. Lokomotiva je na osmom mjestu sa četiri boda, dok predzadnji Inter i zadnji Varaždin imaju po dva boda.

Utakmicu na stadionu Aldo Drosina sudio je Fran Jović iz Zagreba.

Strijelci: 0-1 Ivan Krstanović (12), 1-1 Šime Gržan (15-11m), 2-1 Obeng Regan (35), 2-2 Ivan Krstanović (42), 2-3 David Puclin (60)