12.08.2019 | 11.43

Devetka Hajduka ima duplo više kartona od golova!

HNK Hajduk Split

Marin Jakoliš neće po dobrome pamtiti debi za Hajduk jer je u Koprivnici protiv Slaven Belupa pocrvenio nakon samo dvije minute na terenu

Jakoliš je u igru ušao u 54. minuti, da bi samo dvije minute kasnije laktom udario Vinka Međimoreca i dobio crveni karton.

Trener Hajduka Damir Burić istaknuo je kako je odluka suca Matoca o crvenom smiješna.

- Mislim da je bilo smiješno što je naš igrač dobio crveni karton. Mi smo imali puno takvih situacija koje se ne sviraju, malo mi je sve to bilo čudno danas, ali pored svega toga, da smo bili pravi, mi tu utakmicu moramo pobijediti.

Zanimljivo Jakolišu je to peti crveni karton u karijeri u 109 službenih utakmica.

Ono što upada u oči je da je nova devetka Bijelih u karijeri dobila više žutih kartona (20), nego zabila golova (11).